Torusall kaitseks päikese eest

Tihti tulevad torusallid meelde just külmematel perioodidel – sügisel ja talvel – et hoida kael ja pea soojas ning kaitsta end külmetuse eest. Torusallid on külmemate ilmadega ideaalsed kaaslased, aga kuna torusallid on väga praktilised ja mitmeotstarbelised tooted, siis tasub need ka suvel välja minnes kaasa haarata.

 

Torusall kui päikesekaitse

Tihti mõtlevad lapsevanemad viisidele, kuidas oma lapsi liigse UV-kiirguse eest kaitsta, aga tegelikult peavad ka täiskasvanud päikesevalgusega ettevaatlikud olema. Selleks on ideaalne abivahend just torusall, mis on ülimalt kompaktne, õhku läbilaskev ja mugav. 

Üks levinumaid torusallide kasutusviise on suvel just päikesekaitse: torusalli saab kasutada nii mütsina, aga ka kaela ja näo katteks. Viibides pikemalt nii kevad- kui ka suvepäikese käes, on oluline päikesekahjustuste eest kaitsta nii oma nahka kui pead. Lisaks aitab torusall hoida otsest päikesevalgust eemal ka juukseid, et vältida nende kahjustamist rannas lesides.

 

Torusalli eelised

Torusall on väga praktiline ese. Kui päeval kaitseb torusall nägu päikese eest, siis päikese loojudes aitab torusall soojendada nii pead kui kaela jahedama temperatuuri eest. Sellest tulenevalt on tegemist väga populaarse kaaslasega nii sportides, matkates kui ka välistingimustes töötades. Kuna ka UV-kiirguse tase on kõrge nii kevadel kui suvel, siis aitab torusall nii kõrvetava päikese kui ka jahedate kevadtuulte eest end hoida. 

 

Torusall kui ideaalne reklaamkingitus

Kuna torusalli kasutamisviise on tohutult, siis on tegemist väga praktilise ja vajaliku tootega. Kui ettevõttel on plaanis oma partneritele või töötajatele teha reklaamkink, siis on torusall kindlasti üks variant, mida kaaluda. Nii saab ettevõte näidata sooja ja mugava torusalli kaudu oma hoolivust tervisest ning heaolust, reklaamides sealjuures ka ettevõtet.torusall_oma_logoga-1024x326

 

Ideaalne reklaamkingitus telli MyHappyLogo kodulehelt

MyHappyLogo pakub võimalust trükkida oma logo või pildiga torusalle, mida saab kasutada unikaalse ja praktilise reklaamkingitusena. Torusalli disainil on tohutult võimalusi, kujundada saab võttes arvesse nii materjali paksust, värvi, suurust ja ka pakendit. 

Torusallide disaini teostamisel kasutatakse mittetoksilisi ja ohutuid värve, et tagada mugav ja keskkonnasõbralik kandmine. Lisaks toodab MyHappyLogo torusalle kasutades ökoloogilist taaskasutatud plastikust toodetud RPET materjali, mis annab ka oma panuse keskkonna heaolule. 

Küsi pakkumist personaalse disainiga torusallidele MyHappyLogo kodulehel