Helkurid

Helkuri kandmine on Eestis talveperioodil kohustuslik, kuna see aitab tagada jalakäijate ohutuse pimedas liigeldes. Helkur on ideaalne viis suurendada nii inimeste turvalisust, kuid samas ka teadlikkust ettevõtte kaubamärgist. Tellides reklaamkingitusena nii töötajatele kui koostööpartneritele helkuri, näitate ka ettevõtte hoolivust inimeste ohutusest ja heaolust.

 

Helkur oma kujundusega

Helkurist saab luua unikaalse ja hooliva reklaamkingi, kujundades helkur just oma ettevõtte logo või tunnusvärvidega. Pakume helkuri kujundamist selliseks, et see peegeldaks kaubamärki nii valgusvihus kui ka päeval liigeldes.

Helkurid on täielikult kliendi visiooni järgi loodavad. Helkureid saab tellida nii kõvast plastikust kui ka pehmest materjalist. Samuti pakume helkuritele erinevaid kujusid, suurusi ja ka värve, et sobituda just kliendi soovidega.

 

Kuidas head ja kvaliteetset helkurit ära tunda?

Helkuri pakendil peab olema kindlasti märge EN 13356 standardist, mis tähendab, et helkur on tehtud rangete turvanõuete kohaselt. Ehk mis peamine, et
helkur peegeldab valgust piisavalt tagasi ja on eelkõige turvaline kanda ja inimene on liikluses nähtav.

Mida suurem helkuri pindala on, seda paremini nähtav on helkuri kandja. Firma logo, või pilt on soovitatav jätta helkurikile alla. Teatud juhustel võib logo trükkida ka helkuri kile peale, kuid siis ei tohi logo katta kogu helkuri pindala. Muidu ei saa helkurit nimetada turvatooteks, vaid ainult reklaamiks.

 

Loe lisa