Torusallid

Torusall on mugav kasutamiseks nii sportimiseks kui igapäevaseks kasutamiseks. Torusallile on võimalik trükkida oma logo või pilt, luues torusallist unikaalse ja praktilise reklaamkingi. Kõikide disainide loomiseks kasutame mittetoksilisi ja ohutuid värve, tehes torusallide kandmise mõnusaks nii kandjale kui ka keskkonnale.

 

Torusalli kujundamise võimalused

Torusalli saab kujundada võttes arvesse nii materjali kui selle paksust, värvi, suurust ja pakendit. Torusalli saab kujundada täpselt selliseks, milline on kliendi visioon lõpptulemusest.

 

Torusalli materjal

Torusallid on kasutamiseks nii soojematel kui külmematel ilmadel. Torusallid on valmistatud mikrokiudkangast ning valikus on kahes erinevas paksuses torusallid: 140g ja 150g. Kahekordsed torusallid on paksemad ja mõeldud kasutamiseks igal aastaajal. Polar torusallid on valmistatud fliisist ja mikrokiudkangast, tehes need ideaalseks torusalliks just talvistes tingimustes. Lisaks leidub ka pehmest, meriinovilla meenutavast mikrofiibrist torusalle

 

Torusalli materjalina pakume veel RPET materjali, mis on ökoloogiline ja taaskasutatud materjal. RPET materjali saadakse taaskasutades plastikust joogipudeleid. Torusallid on enamasti pakendatud kas kilest pakendisse või paberümbrisesse.

Loe lisa