Muusika salvestamine kaardikujulisele mälupulgale

USB-mälukaart on CD plaadile arvatavasti suurim konkurent ning kogub iga aastaga aina enam populaarsust. Põhjuseks on see, et tänapäeval paljudes kodudes, autodes, kontorites jne puuduvad CD-mängijad, millega CD plaati mängida. Võib tõdeda, et muusikafailid ongi kolinud suuremalt jaolt nö. pilve. Kuid siiski soovivad paljud artistid jagada või müüa enda loomingut n.ö. füüsilisel andmekandjal. Selleks võib olla näiteks renessanssi tegev vana hea vinüülplaat või siis hoopis tänapäevane mälupulk.

Muusika_salvestamine

Mälupulga eelis muusika salvestamisel on kindlasti odavam hind (seda ka väikestes kogustes tellides) ning kiirem tarne.
Parimal juhul võime teha salvestusega mälupulga isegi 10 päeva jooksul.

Loomulikult on artistil võimalik ka endal kopeerida oma muusika või video mälupulga toorikule. Kuid olenevalt failide suurusest võib tavalise arvutiga andmete kopeerimine ühele mälupulgale võtta aega mõnest minutist kuni isegi kümnete minutiteni. Kui kopeeritavaid mälupulki on aga sadu, võibki see aega võtta päevi.
Pakume andmetekogude mälupulkadele kopeerimise teenust. Klient hoiab sellega kokku väärtuslikku aega ja saab keskenduda temale tähtsamatele asjatoimetustele. Meie teenuse hind on 40-80 eurot, sõltuvalt failide mahust + mälukaardi hind.

Loomulikult saab lisaks muusikale mälupulkadele kopeerida ka muid faile: videod, PDF failid, kataoogid jne.