Logoga rätikud ja saunalinad

Pildiga_rannarätik

Meie rätikud

Logoga rätikud ja saunalinad on ideaalne moodus tuua oma pilt, logo või tekst nähtavale. Firma logoga rätiku, või saunalina on võimalik tellida kahe erineva suurusega. Esimene versioon on ideaalne rannapuhkusele või spordiüritusele, kokkupakituna vähe ruumi võttev 70×140 cm versioon.
Teine versioon on 28x50cm käterätik, mis on populaarne toode, kui rätikut soovitakse saata edasi posti teel.

Tuotteen mitatToote mõõdud: 70*140 cm ja 28x50cm ( L x P )

Materjal: 380 gsm 60% puuvill, 40% polüester

Icon small layout Miinimum tellimus: 50 tk

Tarneaeg: umbes 16 argipäevaKiire tarnega umbes 8 argipäeva

Kasutusotstarve: õuetegevused, messid, give away kingitus, sportimine, rand

Rätikud oma logoga

Rätikud oma logo või pildiga on trendikas firmakink! Sõltumata, mis suurusega rätiku valite, on prinditav pindala siiski nii suur, et teie logo, või pilt on suurelt nähtav, ning äratab inimeste tähelepanu.

Kerge ja kvaliteetne kangas kuivab kiiresti, ning on kokkuvolditult kerge ja mugav kanda kaasas. Võid olla kindel, et sinu reklaamiga rätik liigub ringi ujulates, suvilates, ning randades isegi kaugel välismaal. Ideaalis sajad, kui mitte tuhanded inimesed võivad näha sinu logo, ning tähele panna sinu firmat. Vaata, kuidas meie rätikud välja näevad elavas pildis.

Populaarne
Näidishinnad

Näidishinnad on antud 380 gsm, 140×70 cm mõõdus olevale rätikule, täisvärvitrüki ja transpordiga, ilma km:ta

Rätiku hind sõltub suurusest, tellimuse kogusest ja tellimuse kiirusest. Kinnitame täpse hinna alati eraldi pakkumisega.

Andke meile teada oma soovist “küsi pakkumist” nupu kaudu ja saadame Teile lihtsalt loetava pakkumise, mis sisaladab kõik kulud, umbes 1 tunni jooksul.

50 tk 12,95 €
100 tk 9,95 €
300 tk 8,35 €