Krediitkaardi kujulised mälupulgad

Kaardi kujulised mälupulgad on hea võimalus teha praktiline reklaamkingitus ettevõtte klientidele ja koostööpartneritele. Kvaliteetsed mälupulgad saab disainida lähtuvalt teie ettevõtte disainist ja brändingust.

 

 

Mis teeb kaardikujulise mälupulga nii populaarseks?

 

Kaardikujulisel mälupulgal on palju ruumi logo, pildi, ettevõtte andmete või vajaliku sõnumi esitlemiseks. See kaart mahub ilusti taskusse või rahakotti, mis annab võimaluse kiireks juurdepääsuks salvestatud infole.

Kaardikujuline mälupulk on visuaalselt atraktiivne. Näiteks ühele kaardi poolele saab teha täisvärvi trüki ja teisele lisada ettevõtte või organisatsiooni kontaktandmed. 

Mälupulgale disainitud fotod ja täisvärvi trükk näevad välja kirkad ja püüavad tähelepanu. Hea võimalus on kasutada ka kaardikujulist mälupulka visiitkaardina- praktiline kingitus, koos oluliste kontaktandmetega.

 

Kaardikujulise mälupulga disain ja võimalused

 

Meie tootevalikus on palju erinevaid kaardikujulise mälupulga variante, olenevalt sellest, kuidas soovite kaarti ühendada. Võimalus on valida nii klapina avatava kui välja libistatava kiibiga kaardid. 

 

Kaardikujulise mälupulga ühendused ja tehnilised andmed:

  • Mälupulgad ühilduvad kõikide USB portidega.
  • Mälupulga mahud algavad 512MB-st kuni 256GB-ni. Võimalik on tellida ka SuperSpeed USB 2.0 ja 3.0 mälupulkasid.

 

Kuidas kaardikujulist mälupulka kasutada turunduse eesmärgil?

 

  1. Keskkonnasõbralik tarbimine. Meie kaardikujulised mälupulgad on toodetud taaskasutatud plastist, mis aitab edastada Teie koostööpartneritele ja klientidele sõnumit keskkonnasõbralikult.
  2. Võtmehoidjad, mis püüavad pilku. Meie mälupulkade disainivalik sisaldab nii ümmargusi kaarte, mida saab kinnitada võtmehoidja külge kui ka väikese ruudu ja kolmnurga kujulisi mälupulkasid.
  3. Tehtud tööde ja piltide mugav levitamine. Fotograafidel on hea võimalus mälupulgale lisada näidiseid enda töödest. Mugav on laadida mälupulgale portfooliod, kataloogid või lepingud. Bändid saavad anda enda muusikat välja digitaalsel kujul- lae kaardile demo levitamiseks või album müümiseks.
  4. Failide edastamine koos praktilise kingiga. Advokaadibürood, raamatupidamisbürood ja teised teenuseid osutavad ettevõtted saavad tellida USB-mälukaarte üldse ilma trükita. Tänu õhukesele disainile, võtavad kaardid taskus või rahakotis vähe ruumi. Klientidele saab personaliseeritud kaardiga edastada dokumente ja lepinguid.

 

Unikaalse disainiga kaardid teevad Teie järgmise kohtumise klientidega meeldejäävaks. 

 

Kaardid on väga head ja praktilised kingitused messidel, konverentsidel või ärikohtumistel.

 

Loe lisa