Metalsed mälupulgad

Metallist USB-mälupulgad on tugevad ja töökindlad. Nende mälupulkade puhul võite kindlad olla, et kasutaja kasutab seda pika aja jooksul oma digitaalsete failide, dokumentide, fotode ja videote transportimiseks ja salvestamiseks.

 

Metallist mälupulk– stiilne ja ajatu disain

 

Metallist mälupulkadele on võimalik graveerida või värviprintida. Lasergraveerimine on kõige vastupidavam viis logo lisamiseks mälupulgale. Graveering on püsiv ning selle kvaliteet jääb samaks isegi peale mitmeid aastaid mälupulga kasutamist.

Mälupulgale on võimalik lisada ka graveeritud logo kõrvale oma ettevõtte nimi, telefoninumber või meiliaadress. See on hea viis olla oma koostööpartnerite ja klientide vaateulatuses ning nähtaval.

 

Kuidas USB mälupulka kasutada turunduse eesmärgil?

 

  1. Võtmehoidjad, mis püüavad pilku. Meie mälupulkade disain on stiilne ning pilkupüüdev. Tagasihoidlik graveering tekitab kasutajate huvi ning annab ideaalse võimaluse olla kliendile oma logo ja sõnumiga pidevalt silma all.
  2. Tehtud tööde ja piltide mugav levitamine. Fotograafidel on hea võimalus mälupulgale lisada näidiseid enda töödest. Mugav on laadida mälupulgale portfooliod, kataloogid või lepingud. Bändid saavad anda enda muusikat välja digitaalsel kujul- lae kaardile demo levitamiseks või album müümiseks.
  3. Failide edastamine koos praktilise kingiga. Advokaadibürood, raamatupidamisbürood ja teised teenuseid osutavad ettevõtted saavad tellida USB-mälukaarte, et pakkuda klientidele uut moodi failide jagamist. Klientidele saab personaliseeritud mälupulgaga edastada dokumente ja lepinguid.

 

Unikaalse disainiga mälupulgad teevad Teie järgmise kohtumise klientidega meeldejäävaks. 

 

Mälupulgad on väga head ja praktilised kingitused messidel, konverentsidel või ärikohtumistel.

Loe lisa